Aktuality

Aktuálne informácie a dianie v obci Kotrčiná Lúčka.

SAD Žilina – oznámenie

Oznamujeme občanom o zmene cestovného poriadku: od 05. 02. 2023 bude ranný školský autobus do Gbelian zo zástavky Kotrčiná Lúčka, OcÚ odchádzať o 07:10 hodine.

Daň z nehnuteľností

Oznam obce pre vlastníkov, ktorí sú povinní podať daňové priznanie. Upozorňujeme občanov, právnické osoby a podnikateľské subjekty, že ak v predchádzajúcom roku  NADOBUDLI nehnuteľnosť /pozemok, rodinný dom, byt, garáž, podnikateľský priestor……/ napr. kúpou, darovaním, zámenou a zmena vlastníctva nehnuteľnosti je zapísaná na katastri nehnuteľností k 1.1.2023, rovnako  tak vlastníci nehnuteľností, ktorí zaznamenali zmeny v predchádzajúcom roku / zmena výmery, vydanie stavebného povolenia, kolaudácia rodinného domu, zmeny… Čítať viac

Mesto Žilina – Tlačová správa

Kysucká ulica bude uzatvorená od pondelka 21. novembra na 12 mesiacov Žilina, 11. novembra 2022 – Mesto Žilina informuje motoristov o uzávere Kysuckej ulice, ktorá bude uzatvorená pre motorovú dopravu v podjazde pod traťou ŽSR  v termíne od 21. novembra 2022 po dobu 12 mesiacov. Pre chodcov bude podchod naďalej otvorený až do času otvorenia… Čítať viac

MUDr. BRUNOVÁ

MUDr. Brunová oznamuje pacientom, že v mesiacoch október a november je možné zaočkovať sa proti chrípke. Prosíme záujemcov o očkovanie, aby si objednali termín očkovania na ambulancii telefonicky.

Slovenská pošta Gbeľany – oznam

Slovenská pošta Gbeľany pri Žiline bude dňa 30. 09. 2022 ZATVORENÁ z dôvodu sťahovania. Zároveň pošta oznamuje, že od 03. 10. 2022 ju nájdete v nových priestoroch. viď príloha: